Click for Amazing Phone Card
جمعه 3 تیر 1384

نمایندگان احمدی نژاد در شعب اخذ رای در جنوب تهران، رای های مردم را قبل از افکندن به صندوق، می خواندند، راديو فردا

یک شاهد عینی البرز ملکی خبرنگار مستقل در تهران، در مصاحبه با رادیوفردا می گوید رای دهندگان اول صبح در یک حوزه رای گیری در میدان ولی عصر تهران اکثرا دانشجویان ساکن خوابگاه های اطراف بودند. حدود 11 صبح در شعبه های رای گیری در شاه عبدالعظیم و محلات جنوب تهران، حضور نمایندگان شورای نگهبان و نمایندگان محمود احمدی نژاد، شهردار تهران، در حوزه های رای گیری چشمگیر بود، ولی تعداد بازرسان وزارت کشور کم بودند و آنها گفتند کمبود نیرو دارند. وی می افزاید از رفسنجانی کسی آنجا حضور نداشت.

تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 

وی می گوید مردم مجبور بودند روبروی نمایندگان احمدی نژاد رای های خود را می نوشتند و همه می توانستند رای ها را ببینند. وی می افزاید از هر ده نفر شاید یک نفر به هاشمی و بقیه به احمدی نژاد رای می دادند. مردم جنوب تهران می گویند رای احمدی نژاد بالا خواهد بود. وی می گوید بعضی هنگام رای دادن تحت تاثیر جوی قرار می گیرند که حضور نمایندگان احمدی نژاد و شورای نگهبان در حوزه ها ایجاد کرده اند.

دنبالک: http://mag.gooya.com/cgi-bin/gooya/mt-tb.cgi/25134

فهرست زير سايت هايي هستند که به 'نمایندگان احمدی نژاد در شعب اخذ رای در جنوب تهران، رای های مردم را قبل از افکندن به صندوق، می خواندند، راديو فردا' لينک داده اند.
خبرنامه گويا از هيچ نامزد انتخاباتي حمايت نمي کند. همه نامزدان مي توانند در اين صفحه تبليغ کنند. براي درج آگهي با اي ميل advertisement @ gooya.com تماس بگيريد.

Copyright: gooya.com 2005