شنبه 23 خرداد 1388   صفحه اول | درباره ما | گویا


گفت‌وگو نباشد، یا خشونت جای آن می‌آید یا فریبکاری، مصطفی ملکیان

مصطفی ملکیان
ما فقط با گفت‌وگو می‌توانیم از خشونت و فریبکاری رهایی پیدا کنیم. در جامعه هر مساله‌ای از سه راه رفع می‌شود، یکی گفت‌وگوست، یکی خشونت و دیگر فریبکاری. اگر در جامعه گفت‌وگو تعطیل شود دو رقیبی که جای آن را می‌گیرند، خشونت و فریبکاری هستند ... [ادامه مطلب]


بخوانید!
پرخواننده ترین ها

فردا، تظاهرات در بروکسل در اعتراض به تقلبات انتخابات در ايران

اعتراض جامعه ایرانیان در بلژیک به تقلبات انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری در ایران


دعوت از احزاب، سازمان ها، شخصیت های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و حقوق بشری و جوانان و زنان و ...تبليغات خبرنامه گويا

advertisement@gooya.com 


بنا به درخواست تعداد زیادی از هم وطنان، محل گردهمایی و تظاهرات به جلوی سفارت ایران واقع در خیابان روزولت انتقال داده می شود.

روز یکشنبه ساعت ۱۵
آدرس روبروی سفارت ایران ـ کنار دانشگاه آزاد بروکسل


لطفا این خبر را با ایمیل و : س م س، به آگاهی دیگر ایرانیان برسانید.


دوستان گرامی،
درود
بار دیگر بر همگان ثابت شد که جمهوری اسلامی دموکراتیک نیست و انتخابات آزاد و بیطرفانه در یک حکومت غیر مردمی معنا ندارد و شرکت در آن، وقت تلف کردن ومشروعیت بخشیدن به آن است.

تعداد زیادی از هم وطنان ما به پای صندوق های رای رفته و برای تغییر در وضع ناگوار کنونی ایران و برای کنار گذاشتن احمدی نژاد در این رای گیری به طور فعال شرکت کردند.

ما با شناختی که از رژیم داریم، (فکر می کنیم به هم وطنان ما توهین شده و رای آن ها شمرده نشده است.) می دانیم که بار دیگر میلیونها پیر و جوان ایرانی را به بازی گرفته و حتی در تئاتری که خودش کارگردانی و عروسک گردانی کرده، فریب و تقلب عیانی را به مردم تحمیل کرده اند. تقلبی که این مردم را سرخورده تر و عاصی تر خواهد کرد.

ما همه آنانی را که این انتخابات را تحریم و یا در آن شرکت کردند و خواهان تغییر در ایران می باشند و فکر می کنند، این انتخابات ساختگی و قلابی بوده است، دعوت می کنیم که در یک گردهمایی بزرگ در پارک مقابل سفارت ایران بروکسل در ساعت ۱۵، روز یکشنبه حضور به هم رسانند.

این گردهمایی همگانی است و همه احزاب و سازمان ها و نهادها با پرچم و شعارهای خود می توانند در آن شرکت کنند.


بیائید همه با هم، از اروپا بخواهیم به اروپا اعلام کنیم تا نتیجه آرا در ایران را برسمیت نشناسد و خواهان رسیدگی بین المللی بیطرف، در این زمینه شویم.
اگر می خواهید در این برنامه شرکت کنید، به ما ایمیل نوشته و یا تلفن بزنید.

فدراسیون اروپرس
انور میر ستاری

۰۴۷۵۷۱۶۹۲۵


ارسال به بالاترین | ارسال به فیس بوک | نسخه قابل چاپ | بازگشت به بالای صفحه | بازگشت به صفحه اول Copyright: gooya.com 2016